Strona główna

WITAMY  NA STRONIE HOTELU OLECKI

Czy szukasz miejsca, gdzie mogłbyś wypocząć po dniu pełnym wrażeń spędzonym na zwiedzaniu?

Czy też podróżujesz służbowo i chciałbyś spokojnie popracować?

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego hotelu. Wiemy co dla Państwa najważniejsze, dlatego wychodzimy naprzeciw wszelkim wymaganiom.

opis niedostepny
Nowy 3 gwiazdkowy Hotel Olecki usytuowany jest w miejscu skąd zaledwie 200 m do Muzeum-Auschwitz, 3 km do Muzeum-Birkenau oraz 2 km do Centrum Żydowskiego i Synagogi. Jest więc idealnym obiektem noclegowym dla osób przybywających do Oświęcimia w celu głębszej refleksji nad historią, biorących udział w konferencjach, czy różnego rodzaju seminariach.

Z uwagi na cichą i spokojna okolicę Hotel Olecki jest również wybierany przez Gości biznesowych, podróżujących do Oświęcimia służbowo. Pokoje posiadają wszystko, żeby wygodnie pracować.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU!!!

Manager i personel Hotelu Olecki***
Jeśli wszystkie dane są poprawne proszę kliknąć przycisk "Wyślij zapytanie". Sprawdzimy dostępność pokoi w wybranym terminie i jak najszybciej się z Państwem skontaktujemy.
Hotel Olecki
ul. St. Leszczyńskiej 16, 32-600 Oświęcim
tel. recepcja +48 33 843 08 56
komórka: +48 509 427 338

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przybycia, a kończy się o godzinie 12:00 ostatniego dnia pobytu.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.
Rozumiem i akceptuję.